Ανθρώπινο Δυναμικό

Parking Assistant

Η Autohellas Hertz είναι η μεγαλύτερη εταιρεία στο χώρο της ενοικίασης αυτοκινήτου στην Ελλάδα με παρουσία σε όλα τα αεροδρόμια και τις μεγαλύτερες πόλεις της χώρας.

Η Autohellas Hertz αναζητά Parking Assistant για το Parking της Autohellas Hertz στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών!

Αρμοδιότητες

  • Διαχειρίζεστε την παράδοση και παραλαβή των αυτοκινήτων
  • Καλωσορίζετε κάθε πελάτη με χαμόγελο και σεβασμό
  • Διασφαλίζετε ότι ο πελάτης θα παραλάβει ένα εμφανισιακά άψογο αυτοκίνητο
  • Επιδεικνύετε στον πελάτη τις βασικές λειτουργίες και τον εξοπλισμό ενοικιαζόμενου αυτοκινήτου
  • Επιλύετε απορίες των πελατών
  • Ελέγχετε με προσοχή για τυχόν ζημιές όλα τα αυτοκίνητα που επιστρέφουν από ενοικίαση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών. Η πρόσθετη ξένη γλώσσα θα θεωρείται προσόν
  • Ικανότητα εργασίας με ευέλικτα ωράρια, συμπεριλαμβανομένων των Σαββατοκύριακων και των αργιών
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Η εμπειρία σε παρόμοια θέση (όχι απαραίτητα στον κλάδο) τουλάχιστον 1 έτους θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Για να κάνετε αίτηση στείλτε το βιογραφικό σας μέσω email εδώ

TOP

Πληκτρολογείστε για αναζήτηση