Ανθρώπινο Δυναμικό

.Net & Web Developer

Η Autohellas Hertz είναι ο κορυφαίος Όμιλος στον τομέα Rent-A-Car και Fleet Management στην περιοχή της ΝΑ Ευρώπης με περισσότερες από 130 τοποθεσίες σε 8 χώρες, προσφέροντας συνεχώς υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και ένα στόλο που αποτελείται από περισσότερα από 40.000 οχήματα.

Η Autohellas Hertz αναζητά .Net & Web Developer για στελέχωση της δυναμικής της ομάδας IT!

Περιγραφή Θέσης:

  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον γρήγορου ρυθμού με ποικιλία εργασιών, προσαρμογή σε ένα συνεχώς μεταβαλλόμενο περιβάλλον.
  • Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες και ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας μέσω email και τηλεφώνου.
  • Προσωπικότητα προσανατολισμένη στη λεπτομέρεια με ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών έργων ταυτόχρονα.
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων.
  • Προσανατολισμός επιχειρήσεων/αποτελεσμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος Πτυχίου με σχετικό αντικείμενο σπουδών. Ο μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί ισχυρό πλεονέκτημα.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών.
  • Άριστη γνώση και χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας γραπτά και προφορικά.
  • Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία σε:
  • C#
  • VB .Net
  • T-SQL
  • HTML, JavaScript, CSS, Bootstrap
  • XML APIs
  • JSON
  • Umbraco CMS θα θεωρηθεί ένα ισχυρό πλεονέκτημα
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Μια μοναδική ευκαιρία σταδιοδρομίας μέσα σε ένα δυναμικό και φιλικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Για να κάνετε αίτηση στείλτε το βιογραφικό σας μέσω email εδώ

TOP

Πληκτρολογείστε για αναζήτηση